| Mery_6385 a întrebat:

UNDE pot gasi in Bucuresti albumul My World 2.0 al lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Hibriiiid a răspuns:

Hii. Du-te la Diverta in Plaza sau in AFI Palace Cotroceni.Siiiiiiigur gasesti! Bafta!

5 răspunsuri:
| Yryna14 a răspuns:

Te sfatuiesc sa downloadezi melodiile.De pe youtube, cu Vdownloader sau de pe alte situri. Le gasesti sigur.

| Some0ne a răspuns:

E peste tot in mall-uri sau supermarket-uri love struck
noroc

| ßiαиcα1३ a răspuns:

Daca il gasesti te rog sa imi spui si mie unde e...nu cred ca te ajuta cu ceva raspunsul meu dar si eu sunt disperata dupa jblove strucklaughing)

| thegreatgatsby a răspuns:

La magazin. Ai auzit de Diverta?