| ßhåååå a întrebat:

Unde pot gasi si eu un site in care sa iau melodii nelimitat iar daca nu merge decat prin downloadare dati-mi o idee, pentru ca eu de obicei folosesc www.fisierulmeu.ro dar nu pot sa iau decat 3 melodii pe zi :(

Răspuns Câştigător
| s2007 a răspuns:

Intrii pe www.listentoyoutube.com
copiezi link-ul melodiei ce vrei sa o descarci de pe youtube

4 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Fileshare sau Www.vidtomp3.com cu al doilea site poti descarca melodii dupa youtube

| stelyos a răspuns:

Incearca aici pe www.stelyos.org sper sa gasesti ce doresti!

| Beastboy a răspuns:

Http://downloadromania.blogspot.com/ intri aici si cauti pe vreo 4 siteuri melodia sau interpretul si poti publica si tu(e gratis si chiar merge);)

| ßhåååå explică:

App dau funda celui care ma ajuta promit