| zghibanvictor99 a întrebat:

Unde pot sa askult muzica?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti sa asculti muzica din calculator de la tine cu programul numit winamp.Pe internet poti sa asculti in general tot felul de melodii si multe pe www.youtube.com,pe www.trilulilu.ro.Numai bine

4 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? in winamp.sau daca n`ai downloadeaza`ti si baga`ti muzica in el. In cel mai rau caz asc muzica pe youtubelaughing)

| 832574396 a răspuns:

Oriunde.big grin

| Helăăău a răspuns:

Youtube happy

| iuliana04 a răspuns:

Peste tot.
la comp(winamp), in net(youtube), in baie, in maxitaxi, in bucatarie, dar macar pe acoperisul casei vecinului, pe strada, la scoala, la concert, in club, in padure, la mare, in munti