| alynutza_4997 a întrebat:

Unde pot viziona detectiv conan de la ep 50 in sus online ro sub?

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Http://www.animecrazy.net/detective-conan-episode-list/

Vezi aici. Primul episod este ultimul din lista si ultimul episod aparut apare primul. Sper sa fiu de folos. Vezi ca sunt marea majoritate urcate pe megavideo care dupa un anumit timp de vizionare iti cere o pauza de o ora parca

6 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Pai,stii... Nu am gasit nici eu in romana, dar poate intelegi si tu bine spaniola.Am gasit pe youtube.com toate filmele si toate episoadele subtitrate in spaniola (sau dublate).
Daca te pricepi la spaniola(eu sincer, am vizionat mai multe filme si episoade din aceasta serie in spaniola, si am inteles la fel de bine ca si in romana) poti incerca! happy

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Stiu cum e sa primesti raspunsuri inutile
si eu am cautat muuuuuuuuuuult dar nu am gasit decat peteava de la 1 la 52 chestie pe care sigur o sstiai
am gasit online in engleza subtitrate dar nu prea sunt de ajutor
mda
nu cred ca exista ro sub online
abia am reusit sa le doownloadez primele 250 si 8 filme in japaneza dar fara sub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar acum poti sa te uiti pe animax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici Http://www.animecrazy.net/detective-conan-episode-list/ dar sa stii eu sunt mare fan anime si sa stii ca iti propun sa te uiti la animeul bleach e super tare cred ca e cel mai bun animeu din toate. :)) :)) :))

| alynutza_4997 explică:

Am cerut cu subtitrare in romana plzz
si online nu de downloadat

| silviu_1173 a răspuns:

Sunt multe episoade cam 600 daca vrei alceva nauro/ highschool of the dead