| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Va ajutat muzica sa treceti peste anumite momente grele in viata?

11 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Da

| mnia a răspuns:

Da! Zilele astea m-am simtit destul de... uitata de lume, am ascultat Nickelback si ma simt mult mai bine.

| mihaibrasov a răspuns:

Nu prea

| DeathBat6661 a răspuns:

Da, dar mai mult cand am o zi proasta sau buna de obicei ascult ce imi place(trupa mea favorita:X)

| upgrade a răspuns:

Da...depinde si genul de muzicawinking

| NoName_9844 a răspuns:

Mereu! Intotdeauna exista o melodie care sa te faca sa uiti de tot si toatewinking

| anaisu a răspuns:

daa... sincer nu as putea trai fara muzicalove struck

| ciufylovemusic a răspuns:

Da. nu conteaza de gen(adica orice in afara de manele si populara)nici de moment. muzica intotdeauna ma calmeaza si ma ajuta

| lovely1993 a răspuns:

Da, foarte mult. Muzica e... as putea spune o alinare sufleteasca. In momentele grele ea e de mare ajutor

| vericika a răspuns:

De cele mai multe ori da.
cand sunt suparata mereu ascult muzica mai vesela si imi revin repede
ascult muzica si atunci cand invat, ma ajuta sa ma concenterz mai bine(desigur muzica clasica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi da un impuls de fiecare data, ma impinge un pic sa fac un pas si sa ies din starea proasta in care ma aflu.