| anonim_4396 a întrebat:

Va mai amintiti de Shania Twain? Care sunt melodiile ei pe care tu le preferi? Ti-ai dori sa revina pe piata muzicala? Comenteaza si completeaza sondajul!;)
Click aici:
http://www.divercitycafe.ro/......ondaj.html

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

That Don't Impress Me Much, Man! I Feel Like a Woman!, Don't Be Stupid, Ca-Ching... mie îmi plăcea mai mult latura ei ironică decât cea romantică, era delicios de răutăcioasă. Nu ştiu dacă va mai avea vreodată acelaşi succes având în vedere faptul că cele mai bune albume ale ei au fost compuse în colaborare cu cel care acum e fostul soţ...

| JeSa a răspuns:

Ai dreptate(!), îmi plac melodiile cu ea, de altfel şi i le am:P.
Merci:) de informaţii!
;)Audiţie plăcută, http://www.youtube.com/watch?v=KNZH-emehxA&feature=fvst

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Mi-a plăcut şi îmi place în continuare mult "you're still the one". Nu îmi place atât de mult încât să mă afecteze faptul că revine sau nu pe piaţa muzicală. Nu sunt la curent cu noutăţile.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana213 a răspuns:

Mai mie mi a placut piesa aia ei IM GONNA GETCHA GOOD a fost super piesa aia.
Logic ca mi-as dori sa revina pe piata pe langa ca are voce super arata si super mai ales pentru varsta ei.