| daniDeeDee a întrebat:

Vă mai amintiţi melodia asta?

http://www.youtube.com/watch?v=sITn_r5_vrQ

:(

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Bineînţeles. Aşa o ascultam mai demult pe MTV...sad Păcat ca aproape tot ce era bun şi de calitate s-a dus pe apa sâmbetei... VH2 nu mai există, de Phoenix şi Iris nu-şi mai aminteşte aproape nimeni, Pittiş a murit...sad
Old sweet days!

8 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Da, frumoasa melodie.Si trista. Dar mai exista formatia acum?

| daniDeeDee explică:

Nu cred că mai există formaţia.

| thehope a răspuns:

Da... e foarte frumoasa melodia... dar si trista... ce mult o ascultam inainte.multumesc ca mi-ai reamintit de ea.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu nu o stiu dar oricum imi place happy

| dadaaaaa a răspuns:

Mz mmult:*:*o cautam ieri si nu mai stiam cine canta si cum se numeste..mzk muuuuult:*:*:X:X

| Cryssy a răspuns:

Nu o stiam, dar este frumoasa.

| brunetzika_6738 a răspuns:

Ms ca mi-ai amintit-o. mi-a placut mult cand a aparut.frumoasa melodie

| mcrenma a răspuns:

Inca o melodie adevarata. Nu ca cele din ziua de azi. Sincer, parerea mea, toata muzica din ultimii doi ani mi se pare o prostie. Inainte era muzica buna de apreciat.