| CautNume a răspuns:

Nu.

| McBoy explică (pentru CautNume):

Imi pare rau ca nu cant manele si ca nu sunt un mic Salam ca sa ma poti asculta si sa-ti placa.

| CautNume a răspuns (pentru McBoy):

Pentru tine exista doar rap si manele? Imi pare rau pentru tine sad Ma rog, vad ca oricum tu crezi ca daca nu-mi place orice rahat rap inseamna ca sunt manelista...

| McBoy explică (pentru CautNume):

Daca spui ca e rahat, scrie si tu niste versuri fa un beat dai rec si fa un mix/master thinking sa te vad daca ti-se pare ca e un rahat care il poate face oricine

| CautNume a răspuns (pentru McBoy):

N-am zis ca ceea ce faci tu poate s-o faca oricine.Asta e parerea mea, iar tu ai cerut sa-ti spunem parerile noastre.Stiu ca e greu ceea ce faci, dar mie pur si simplu nu-mi place.

| McBoy explică (pentru CautNume):

Sa fi iubita

| DubPhizix a răspuns:

Da frate esti foarte tare
nu mai faci vreun intro pentru tequilla ca asta care il are acum e penibil iar cel care l-ai facut tu iera superwinking

| McBoy explică (pentru DubPhizix):

Pai...inca mai are intro de la mine si il va baga cat de curand thinking asa mi-a spus

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nici n-am de gând să opresc Venom pentru a sta şi asculta mizeriile alea.

| ellena99 a răspuns:

Imi plac mult mult mult ...Sunt foarte smechere.