| Magic a întrebat:

Va plac melodiile lui Avril Lavigne? Ce parere aveti despre ea?big grin

12 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Imi place mult 'My Happy Ending'. Nu am nicio parere despre ea, nu e printre preferatele mele, dar nu canta rau si are cateva melodii bune.

| Raiden a răspuns:

Imi placea mult Avril acum cativa ani. N-am mai ascultat o melodie de-a ei cred ca de 2 ani.laughing.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Este draguta big grin

| Jonsdottir a răspuns:

Mie imi place mult Avril Lavigne :X si melodiile ei

| Kidu a răspuns:

Nu-mi prea plac melodiile ei, desi are voce destul de frumoasa.Singura melodie de-a ei care imi place este Innocence.

O zi buna!

| DeMentaa a răspuns:

Eu sunt un fan infocat a lui avril lavigne...sa recunoastem ca, canta bine si are accentul ala de englezoaica.

| zalisa a răspuns:

Canta foarte frumoas...siare niste melodii...foarte bunehappybig grin

| andreig a răspuns:

nu, nu-mi plac! am o parere foaaaarte proasta despre ea rolling on the floor)

| Invisible a răspuns:

My favourite singer happy Mie imi plac mult melodiile ei si de abia astept sa-si lanseze noul album.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dragute, ce parere sa am este o cantareata si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan fan fan avril:X:X:X si imi plac toate mel ei:X:X si abia astept sa vad al patrulea album, sper ca va fi un succes, si chiar daca nu, mie imi va place oricumbig grin:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o parere buna despre ea si nu avem dreptu sa comentam ca este nu stiu cum pentru ea sa straduit atata