| tenorgeorge a întrebat:

Va place aceasta varianta a piesei de la filmul Titanic? http://youtu.be/tbLJC2d2Q6M

Răspuns Câştigător
| Dania19 a răspuns:

Daa happy e foarte faina happy niciodata nu am auzit cantata de un barbat happy dar suna suuuperb happy

5 răspunsuri:
| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Preferata mealove strucklove struck Cea mai faina melodia pe care l-am auzit candvalove struck

| tenorgeorge explică (pentru ImperfectlyPerfect):

Ma bucur... poate o poti impartasi si tu mai departe la lista de mess etc

| Iuli20 a răspuns (pentru tenorgeorge):

E super...Chiar am aratat-o unor persoane si le-a placut

| Iuli20 a răspuns:

Daaa e super melodiaaa imi place mersi ca mi-ai aratat-o...:*

| tenorgeorge explică (pentru Iuli20):

Cu placere...m-as bucura sa o impartasesti si altora, lista mess etc. Mersi fain!