| Sweet lollipop a întrebat:

Va place Adam Lambert?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Da, il ador, are o voce mirifica.La fel ca si videoclipurile sale.Sunt mare fana A.Lambert si nu imi pasa ca e gay, oamenii nu trebuie judecatii dupa preferintele lor sexuale, ci dupa suflet, si acum.cine suntem noi sa judecam? Avem cu totii defectehappy
Toti suntem oamenii si impartim mingea asta numita Pamantlaughing, si trebuie sa ne respectam unii pe alti
Deci in concluzie: DA, IMI PLACE ADAM LAMBERTlove struck

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

ǾŋŁy ǾŋĘ@ Eu cred ca tu il judeci spunand ca ceea ce face el nu e de judecat.

Acum sa fiu si on, imi place ma. Faptul ca e gay, nu are nici o treaba cu corzile lui vocale. Sincer, nu ma prea incanta astfel de persoane, dar nici nu le ocolesc. Inca nu am puterea si intelegerea ca sa nu ii judec (si pacatuiesc facand asta) dar incerc sa nu ii evit si sa ii tratez in mod egal.
Melodia Whataya want from me e buna, melodia For your entertainment e si mai buna.

^_^

| Derye a răspuns:

DisneyIsDaTheBest@ Juriul de la American Idol a zis ca are o voce aproape perfecta, si tu un neica nimeni spui ca e afon. Oare cine are dreptate? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| madalicious a răspuns:

Da, imi place! Dar nu sunt o mare fana, ascult doar unele melodii si alea nu foarte des. happy

| scully a răspuns:

E dragut imi place! si ce daca e gay? oamenii nu trebuie judecati dupa orientarile sexuale ci dupa caracter! e democratie!
imi place Adam :X

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Uhhhhhh Il iubesc :X:X:X
am 4 postere cu el lipite pe peretihee hee
Melodia mea preferata de la el e Time for Miracles si Whataya want from me tongue dar le ador pe toate! :X \m/ F. A. L forever

| Kiyy a răspuns:

Da. Imi place la nebunie vocea lui love struck

| ellene a răspuns:

Canta frumos, l-am vazut la Oprah o data. Ca aspect, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mai e si ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place de el ca si cantaret(melodia For your entertainment, cel putin, mi se pare bestiala).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place...imi place chiar foarte mult sunt un mare fan si cine suntem noi sai criticam preferintele sexuale.chiar imi place stilul asta de baieti. sunt mult mai de treaba sensibili si cu care ma pot intelegehappy il iubesc pe adam lambert si ii iubesc si muzica
il respect oarte mult si pentru ca, chiar daca nu a castigat la american idol are mai multa faima decat kriss aleen.intr-un cuvant si-a trait visul