| amy_4782 a întrebat:

Va place cum canta selena gomez live? imi place mult de ea dar nu imi place cum canta live.

Răspuns Câştigător
| Any25 a răspuns:

Mie imi place. De ce nu va place nu va inteleg. M rog, acum depinde si cum se aude pe youtube sau alte site-uri. Ca nu toate sunt la fel.

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Eu as face altceva live si in exclusivitate cu ea.Se scuza vocea... whistling

| AnneMarri a răspuns:

Cum cântă Selena Gomez live, aşa cântă în realitate. De aici poţi deduce că voce îi este modificată cu 662457512751751957219579251 programe ca să sune binişor pentru copiii de 4-7 (după cât se pare chiar şi pentru cei de 12) ani; => sper că acum îţi dai seama că nu-i deloc o „artistă".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea mai e mai melodioasa atunci cand dorm decat a ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mea*