| Fallen1Angel a întrebat:

Va place de Hannah Mortala si Justin Biberon?

Răspuns Câştigător
| c8ilcopac a răspuns:

Hannah Bastana/Banana si Giastin Bieberonlaughing

29 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Ce denumiri simpatice le-ai putut găsi rolling on the floor. Mortala cu biberonu'.hee hee

| hiigee a răspuns:

Nu, dar in schimb am ras foarte mult cand am citit denumirile rolling on the floor.

| Kodokuna a răspuns:

Nu laughing
cred ca mai degraba nu vreau sa-mi placa pentru ca sunt foaaarte cunoscuti si au fani obsedati de ei
in schmb imi plac altii care sunt la fel de populari dar au fani normali care nu vor sa se casatoreasca cu vedeta preferata

| LoLo_9163 a răspuns:

laughinglaughing. Ce tare ar fi daca chiar asa i-ar chema laughinglaughing. Raspuns:NU.Adik Miley Cyrus s-a schimbat acu e mai mistowinking. Dar cand era Hannah Montana abia asteptam sa scada audienta si sa-i dea un sut in fund sa zboare de la Hollywood happy. Acu parca nu mai simt acelasi lucru big grin. Dar despre Justin Bieber cred cai doar un copil facut din greseala parintilor laughing. Adica s-a facut si parodii cu el. I'm just a baby baby baby yeeee!

| Hallen a răspuns:

Justin Bieber; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x;; x; x;; x; x

| alice.twilight a răspuns:

Pai cu asa hannah mortala mai merge ca nu apare asa des la telezivor... dar justin biberon e urat si are o voce stupida... urasc melodia aia,, baby,,

| russiangirl_2817 a răspuns:

Justin*citesc bine?* ...biberon - pai e acceptabil, atata timp cat nul aud.
iar hannah numai mortala nu e (cred ca ai vrut sa scrii idioatana)
P. S. miley nu ma deranjeaza, daca te referi la varianta 2 in 1

| lovelovelove a răspuns:

Justin piper asa si asa happy hannah barosana hmmm... nu prea thinking

| JustMe_2928 a răspuns:

Justin Bieber [ My life ]
Hannah Montana [ Love ]

| 준섭 a răspuns:

Justin :-& Barbieritu nu il suport. Miley imi pl

| Drums a răspuns:

laughing
m-a tampit toata lumealaughing
nu
hannah prostannah n-o suport si justinik martinik e praflaughing
sper ca te-am ajutatblushing
pup

| Kiddaax a răspuns:

laughing.
mrg.imi.plac.coom.cantaahappy.
aozi.prime$c. fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin acestia au nume interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah banana si justin olita mereu dau din gurita laughing))laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah banana si justin olita mereu dau din gurita laughing))laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah banana si justin olita mereu dau din gurita laughing))laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne se potriveste justin beberon cu nebuna aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanah mai merge da justin biberon e idiot si fetelor daca va place de el sunteti fraiere nu stiu ce va place la el ca este vedeta si cred ca de aia da este urat si canta naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Cacata e o proasta si justin puliron e bou sper ca te-am ajutat!

| LiviuSquinky a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai perfecta dreptate ii urasc pe cacati astia care se dau mari vedete baga numai nenorociri la TV si la Hollywood

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Retardana e ciudata si Justin Chilot e nebun!

| LiviuSquinky a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha laughing justin chilot happy bine ia-ti ziso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la nebunie. i love hannah montana and justin biber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu!

| alexa_4370 a răspuns:

O urasc pe hannah montanahappy iar justin is my love day dreaming

| Teleshpenker a răspuns:

NU! Amandoi is prosti! dai dracul de bulangi!

| AnimalPrint a răspuns:

Hannah Montana thinking Nu...Miley e mai bine #:-s. Justin Bieber mai merge happy. But is too cute anyway :X

Aaa si chiar daca nu/mi place de Hannah sau de xcine altcinevaa mi se pare o extrema uriasa porcarie sa la pocesti in halul acesta numele. E ...stupid. De obicei copiii mici fac asta rolling eyes

winking

| LiviuSquinky a răspuns:

Eu ii urasc pe toti nu mai sunt vremurilea de de mult acum numai timpiti si ce le place fetelor de hannah cacata si justin biberon un tin de 15 ani cu o voce pitagaiata si un par ca de magar. Tinjesc dupa vremurile vechi ai anilor 1990-2004 nu erau fete enervante.Ies pe strata si vad tot soiu de fete si fetite care are ghiozdane tricouri si chiar papusi cu Justin binberon si hannah idiotana numai idiotenii din astea vad sa dementit oare lumea.Aici la mine in cartier e un parc mic cam de **** parcu si niste fetite cam fitoase imi vb mereu de hannah cacata si justin biberon ma umple de nervi de mi vine sa le plesnesc cu Hannha retardana si Justin Biberon al lor de idioate ce sunt sper ca fost de ajutor mesajul meu

| angelina_8707 a răspuns:

Eu si prietenele mele ii spunem justin capra si sincer nu el canta bine dar nu imi plac melodiile si nu imi place.
pe cand hannah mortala in serial nu imi place dar miley cyrus mi se pare ok, are cantece frumoase.