| Tourniquet a întrebat:

Va place de KeSha? Argumentati raspunsul daca DA sau NU. happy.

Răspuns Câştigător
| mokaaa a răspuns:

Canta bine

Da ti-am zis are un videoclip rolling on the floor

Te pup Kriss love struck

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre da si nulaughing). pai are voce buna, nu poti sa zici nici ca-i cea mai rea, dar nici cea mai buna:d

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
Imi place cum cantahappy

dar aspectul ei nu-mi place...parca zici ca e drogatalaughing

| inna a răspuns:

Da imi plac 3 melodii de ale ei. Take it off. Your love is my drug si tik tok.

| Bloo2 a răspuns:

Mie imi place big grin are o voce frumoasa si arata bine laughing

| hamsterx a răspuns:

Nu mi se pare drogata happy e ok, imi place super mult melodia ei - tik tok \dancing si cam atat... e si draguta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata nu-mi place deloc...si nu pot sa spun inca daca-mi place sau nu, deoarece e mai noua in muzica si nu prea am auzit de ea asa de mult incat sa zic"Da, imi place!". Imi place melodia Tik Tok, momentan am o parere bunicica despre Ke$ha, deci se poate spune ca imi place putinwinking. Tiehappy?

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, imi placewinking pai da, si mie mi se pare ca e talentata. Si @purplemusic: mie nu mi se pare ca e drogata.winking

| Puiutz a răspuns:

Hey.
Pai uite are o voce frumoasa si melodiile i`au reusit foarte binehappy.
Dar sincer de ea nu imi place asa tarethinking, putin mi se pare ciudatzica sau nu stiu exact cum sa spunhee hee.
Dar nu am nimic rau cu ea.

| Razvan a răspuns:

Daca nu se tine de prostii ar putea sa ajunga departehee hee
Voce are, frumusica e, sansele sunt de partea eibig grin

| thegreatgatsby a răspuns:

Pai imi plac doua melodii, dar de ea...nu-mi place, e o parasuta si ar cam trebui sa-si faca un dus

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da, dar nu o stiu prea bine, stiu doar o melodie "Tik tok", in rest o sa ma mai documentezhappy.

| Marii a răspuns:

Nu

| SuperMagicSmile a răspuns:

Da, imi place, are vocea frumoasa si se vede ca nu-i pasa de ce zic de exemplu parintii cum ca ar fi un exemplu rau pentru. copii.in pus e amuzanta si se intelege bine cu alti artisti Ke$ha vorbeste pe la 1:10
Pentru cine nu stia, Ke$ha a aparut in videoclipul de la I Kissed A Girl( pentru. cine a trait sub o stanca anii astia, melodia este cantata de Katy Perry) daca nu ma credeti intrati aici:http://www.youtube.com/watch?v=9qu17JOLKIM

| deea_7664 a răspuns:

DA. pentru ca are o voce super love struck

Are melodii misto love struck

| anca_7959 a răspuns:

Da, este draguta. si are si voce draguta.

| lolitagirl a răspuns:

E draguta are o voce puternica si frumoasa mai ales cantecul Tik Tok e super

| GabiGabrielle a răspuns:

Da, canta bine si mai ales melodia Tic Tok :X

| usernamealy a răspuns:

Da pentru ca mi se pare trasnita si imi plac melodiile eihappy

| Simple Girl:X a răspuns:

Imi place cum cantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| OkMaVrei a răspuns:

Sigur ca da