| roxycool a întrebat:

Va place de plangaciosul de ovidiu de la x factor? care ati vrea sa castige?

Răspuns Câştigător
| Dianaa14 a răspuns:

Mie nu imi placea de Ovidiu.Nu canta nici bine si...parerea mea! As vrea sa castige Andrei caci are o voce speciala si pur si simplu il ador! El(cred eu) are X factorul!

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Ieri nu a mai plans, dar din pacate a plecat acasa.Trebuia sa plece de acum 2 saptamani. dar a fost draguta Paula cu el.Printre favoriti ii vad pebig griniana Hetea, Refresh, Duo Voice (ea are o voce superrr)Iulian (dar pacat ca il strica aspectul fetei). Daca ar fi dupa mine, mi-as dori sa castige ori Diana Hetea ori Refresh.

| NiallsFutureWife a răspuns:

AAAA Ovidiu e chair misto:X:X Si e bine sa ai o latura sensibila, decat sa fi mereu bataus si.neaahhh,oricum mie imi plk mult:X:X

Canta si bine:X:X

De castigat nu stiu chiar nu stiu. Poate T&L sau Diana, Diana canta prea frumos si i sta bine cu Ovidiu:X:Xlaughing