| MihaiDan97 a întrebat:

Va place? E rock sa stii.
http://www.youtube.com/watch?v=lrXIQQ8PeRs

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Melodia e OK. Iar tipul ala are o voce FOARTE buna. Nu stiu cat de infundate trebuie sa fie urechile cuiva ca sa nu realizeze asta. Daca ar canta un gen de muzica mai putin comercial, ar fi mult mai apreciat si nimeni nu ar mai avea o ura nejustificata fata de Nickelback.

| CautNume a răspuns:

Nu.
Si ce ne anunti ca e rock, ce-i asa special? straight face

| MihaiDan97 explică (pentru CautNume):

Am zzis rock pentru ca, as dori sa asculte oameni care le place rockul nu sa vina oricine ca si tine sau BlackFuneral sa jigneasca, bine.

| CautNume a răspuns (pentru MihaiDan97):

Rescrie raspunsul corect, asta daca vrei sa pricep si eu ceva.

| MihaiDan97 explică (pentru CautNume):

Da scuze, asta se intampla cand esti neateant.Am precizat ca e rock melodia pentru ca mi-am dorit sa o asculte persoanele care le place genul acesta de muzica si sa sa imi spuna daca le place.Nu sa vina orce persoana sa zica ca e o melodie naspa si proasta, acum ai inteles?

| TeoPT a răspuns (pentru MihaiDan97):

Aici nu sunt deloc de acord cu tine. Fiecare are dreptul la parerea lui indiferent care e aceea. Chiar daca imi place melodia, mi se pare o tampenie ca tu sa accepti doar pareri pozitive despre ea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Overrated piece of...cake.

| BlackFuneral a răspuns:

E un rahat, nu îmi place.

| Muhteşem a răspuns:

Mmm merge big grin

| Duucu a răspuns:

Sunt de acceași părere cu KristalPop.

| Vans a răspuns:

Ştiu ce e, dar pur şi simplu nu-mi place.

mie-mi place asta:
http://www.youtube.com/watch?v=ZdUuPo6PkdU

| MihaiDan97 explică (pentru Vans):

Tu esti mult mai heavy and punker, de aia nu iti place.

| KristalPop a răspuns:

E ok, merge.
Nu ştiu ce tot aveţi voi cu Nickelback, dar mie-mi place melodia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi pisica mea guiţă‘ mai frumos ca ăla. Mi s-a ridicat părul din cap când ăla început să cânte.

| FearOfTheDark a răspuns:

Ehh...nu e rea, dar nu as asculta-o des. Ocazional merge.Stiu ca nu e genu' meu, dar e OK.

| BrokenArrow a răspuns:

Când aud de Nickelback, piesa asta imi vine in minte: http://www.youtube.com/watch?v=-IUSZyjiYuY
A fost prima care am ascultat-o de la el şi de atunci a rămas preferata mea :-?

| SootheMySoul a răspuns:

E draguta...
Ceva mai metal n-ai?big grin