| KikiRiki98 a întrebat:

Va place Guess Whobatting eyelashes thinking Eu cred ca au multa dreptate piesele mai ales Manifest si Locul Potrivit
>Funda::

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Da sunt chiar adevarate si mie imi plac mult piesele locul potrivit si manifest(mai ales videoclipul)au aparut si intr-o reclama

2 răspunsuri:
| FlaviaLove a răspuns:

Da imi place foarte mult love struck... nu pentru piesa mai mult pentru versuri dar si linia melodica e bunawinkinghappy

| Edward_2553 a răspuns:

Buna sunt f buni mai ales ca reflecteaza adevarul in ceea ce canta ei