| RheaLustzig a întrebat:

Va place? http://www.youtube.com/watch?v=0SZN44QP0Mw spuneti-mi parerea despre top si

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Frumos topulbig grin. Dar cred ca Jessy Matador-Allez Ola Ole merita un loc mai sus(adica imagineaza-te cu priietenii pe o plaja si Allez Ola Ole dat la volumu 100). Iar moldovenii nu prea mi-au placut, meritau un loc mai jos. Dar, in rest, e OK. Foarte frumos topul! Stiu ca ai muncit ceva sa faci video clipul! Bafta si sa continui sa pui pe youtube!

10 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Aha e ok.Imi place ca ai pus slovacia chiar daca nu a intrant in semifinala. Totusi mie mi'au placut cel mai mult israel si azerbaijan si ca reprezentant al Romaniei nu as fi pus'o pe primul loc. Oricum e bun topulwinking

| greenish a răspuns:

In primul rand mi se pare ca alyosha a avut o piesa foarte buna si o voce extraordinara.Merita un loc mai bun.Si in al 2 lea rand mie personal mi s-a parut Manga cea mai buna piesa de la Eurovision, ei meritau primul loc.Si romania locul 2 happy

Răspuns utilizator avertizat
| Samy48 a răspuns:

Sincer nu a si fi pus melodia aia 15 Serbia in top nu mi-a placut de loc phbbbbt insa mi-a placut locul 1 si 2 thumbs up

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Ce taree estee` :X
Parerea mea este ca sri f bine sa faci niste videoclipurii big grin
Bravo!

| devilandreeaa a răspuns:

E tare

| Irene_1701 a răspuns:

Chiar imi place...Cred ca e mult mai bun decat originalul
Mie cel mai mult mi-a placut Cypru, dar tot mai buni suntem noi xD

| R0b3r7o a răspuns:

Interesant imi plac si pozele si melodia! bravo tine-o tot asa! fundita?

| RheaLustzig explică:

MS pentru comentaribig grin si pentru sinceritate iar Romania am uso p locu 1 pentru ca imi place tare dar cred ca turcia a fost cea mai buna cu adevarat

| cornel a răspuns:

Frumos colajhappy