| alexandratudor15 a întrebat:

Va place Jasmine Villegas? http://www.jasminevmusic.com/

Răspuns Câştigător
| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Sincer nu am auzit de ea dar am ascultat-o acum si este superba:X!
Ai gusturi bunehee hee!

22 răspunsuri:
| User a răspuns:

Doar jasmine rougelaughing

| Emiily a răspuns:

Cine este fan jasmine villegas? as vrea sa rog pe acestia sa imi raspunda la mesaj. Si sa isi scrie id-ul lor de mess, iar eu il voi baga in lista mea de mess pentru ca sunt o fana jasmine villegas, stiu noile barfe despre ea si as vrea sa infiintez un club al faniilor jasmine villegas in care ne vom cunoaste si apoi vom vorbi despre idolul nostru. Deci cine este disponibil sa faca asta?

| lexony a răspuns:

Nu

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Destul de draguta... apare in vidioclipul ala nou cu justin bieber? asa cred ca este draguta si arata bine.

| alexandratudor15 explică:

P.S. : are un video nou! e the best!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata prea bine in clip cu Justin Bieber:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.imi place jasmine. dar mai mult imi place de justin. dar se potrivesc de minunewinking:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place de ea e asa de frumoasa si canta asa fain!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadadadadadadadadaaaa! si nu sunt jeloasa ca e in videoclipul lui justin bieber si ca l-a sarutat! mie nu-mi place de justin dar ei doi fac un cuplu frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap este ft de treaba si pe twitter love struck @JASMINEVILLEGAS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadadadadadadadadadadada o iubesc si cred ca si lui justin ii place de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este draguta si are si o voce supeer :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca se da la justin/...glumesc e draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de ea mai ales ca a fost iubita lui justin bieber dar s-au despartit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu e o ratata si se da pe langa justin doar ca sa isi faca o cariera si apropo nu are voce ...sau sa zicem doar putin dar mie nu-mi place pa-pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea nu, dar JB da dar se potrivesc de minune

| isgeibi14 a răspuns:

Da sigur e asa de draguta ...place mult