| DyanaLove a întrebat:

Va place Justin Bieber, ce parere aveti despre el? dar de Rihanna va place?

Răspuns Câştigător
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Imi place si de Justin Bieber si de Rihannabig grinbig grintie?

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Justin bieber-intr-o zi impresarii si aia de la studiourile de inregistrare se vor plictisi sa munceasca pentru el fiindca el nu face nimic.aia fac versurile, ritmurile melodiilor etc
rihanna-pana in 2015 o sa aiba 10 albume daca o tine tot asa.are deja 5 lansate.sa mai ia o pauza. laughing

| Kqzu97 a răspuns:

JB-un gay, Rihanna-o(nu stiu ce e)laughing

| DEBrown a răspuns:

Amandoi sunt oribili. Scurt si la obiect big grin

| Диана a răspuns:

Justin Bieber-un miorlăit.
Rihanna- habar n-am, nu o urăsc, dar nu îi ascult muzica.

Răspuns utilizator avertizat
| andreea4ever a răspuns:

Simpluhappy

Jos! Justin Bieber

Sus Rihanna laughing

| Laue a răspuns:

Parere proasta, despre ambii. Nu ii urasc, dar nu imi plac.

| Cretzule a răspuns:

Nu

| EmotionalKoma a răspuns:

Imi plac multtt aman2 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cap-de-mop la pamant cu el! straight face
Rihanna imi place dar nu ca un idol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber-mda, am si pareri proaste despre el, dar e cute, voce nu prea are.melodii destul de reusite.si am auzit ca el s-a indragostit de multe fete mult mai mari decat el, de ex Beyonce, si e un afemeiat, scrie si pe twitter asta
Rihanna-imi plac mult melodiile ei, face videoclipuri destul de reusite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber the best si rihanna naspeta