| T30D0RA a răspuns:

Uita-te la asta: http://bravonet.ro/blog/lady-gaga-socheaza-cu-noile-incaltari/2010/05/14/ E incredibila femeia asta, Doamneee!

12 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Mie imi plac melodiile eihappy

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

:-s ce naiba sa spun, si pe mine ma sperie, sunt doua variante:ori se imbraca asa ca nu e sanatoasa, ori ca vrea sa fie in atentia presei mereu, si sincer, asa sa facut ea mai cunoscuta.

| jony a răspuns:

Lady Gaga e the best! E invidiata nu mai de redusi care crede ca suntem in anul 1200!happyTrezirea! Fiecare se imbraca cu ce vrea, mai ales ca ea e vedeta, pe care o poti numi vedeta, ca nu mai este nici o zdreanta din america sa faca ca ea si ca Byonce, ce sunte-ti toti comunisti fratilor? Sau neamuri de a lui Ceausescu? jett pe marte dupa Smiley!rolling on the floor

| mistikk a răspuns:

Imi pare rau pentru ea... o canta ea bine dar mie nu imi place parca e sperietoare

| iauru a răspuns:

P mine ma enerveaza la cuuulme

| GwenS a răspuns:

Woww ce chestii da stiu e ciudata rau. dar sa recunoastem canta bine.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii posedata de dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primele ei videoclipuri cum ar fi just dance sau poker face era mai draguta dar acum...nici nu o mai recunosti.nu-mi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca ma mai intreb daca Ciomu este cel care a transformat-o in gagica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult are niste melodii tari de tot!

| luvme a răspuns:

Ea canta bine dar arata cam naspabig grin... dupa numele ei "GAGA" iti dai seama:-J