| Șttefania a întrebat:

Va place mel asta? Mie imi place de JUSTIN BIEBER da' mel asta e oribila http://www.youtube.com/watch?v=ouSt8tXzBVk&feature=relat ed

3 răspunsuri:
| Anonim_8545 a răspuns:

Da e faina love struck

| sticksulet a răspuns:

Hei, apropo de justin bieber, a fost sau inca mai e( nu stiu) un "bravo special" (revista), am luat-o saptamana asta si era totul despre jb, postere in format 3d cu el si ochelari 3d pentru postere si filmul lui care va aparea de valentine's day anul viitor, tot in format 3dbig grin

Apropo de melodie sadnaspabig grin

| sk8terkid12 a răspuns:

Justin bieeeber wtf xx parca e un cosmar doamnle please make it end