| xLittleAngelxD a întrebat:

Va place melodia asta Florencia Bertotti - Ese no se hase? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi im place pentru ritmul ei fantastic, florencia berotii fiind extrem de frum in videoclip, la fel ca si celelalte fete.Au avut un make up extraordinar, la fel si miscarile dansului.Este o melodie dansabila, cantabila, usoara care iti da o senzatie de visare si bucurie, care te face sa uiti de toate grijile, avandsi o cantareata pe masura. Funda plsssssssssssssssssssssssss

4 răspunsuri:
| LetyArob a răspuns:

Mie imi place melodia deoarece are versuri ffff.clare,miscarile de dans si imi place mult si de ea...
happy

| specialistul97 a răspuns:

Pai laughing de aia ca e super

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Imi place la nebunie! Pentru ca e din serialul meu preferat si pentru ca are versurile si ritmul superbe.Si fetele sunt imbracate tare mai ales atunci cand sunt in masina aia.Imi place asa de mult incat am invatat melodia, am inregistrat-o pe telefon si o cant mereu. Pur si simplu ma relaxeaza melodia asta. E adevarat ce a spus lavinya si chiar isi merita fundita.

| pickles a răspuns:

Imi place pentru ca o canta florencia care are niste melodii frumoase si pentru ca are ritm si poti dansa pe el