| Anonima_2494 a întrebat:

Va place melodia eminem ft rihanna love the way you lie?

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Eu una o ador e meldia mea preferata cred ca ei doi se completeaza doar ca nici eu nu prea inteleg ce zice eminem pe acolo dar e super melodia.Nu inteleg de ce in u top e pe locul 18 cand ar trebui sa fie pe primul

17 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Oarecum. Nu prea imi place. Desi am respect pentru Eminem, ala chiar e rapper adevarat, nu ratati precum Puya, Spike, GuessWho.tot nu imi place rap-ul. Si Rihanna putea sa faca mai mult decat sa zica 4 versuri toata melodia. So, nu prea imi place.

| xibalba a răspuns:

Da, chiar asta ascultam acum laughing

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Chiar asta ascult acum :]]
Da, imi place love struck
Tie;;]?
:*

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Mie imi place foarte mult...si o minune ca eu ascult majoritatea rock...mai am doar 2-3 exceptii

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Da love struck
este foarte frumosa si la moda.pentru tinerii adolescenti love struck

| Missy a răspuns:

E draguta. Dar eu nu prea ascult genul asta de muzica big grin:*

| r4uL a răspuns:

Salutareee... da imi place foarte mult. O ascult mereu. Ma bucur ca ai gusturi bune. te pup

| KimY a răspuns:

Daa! Este superba! O ador!

| Feel a răspuns:

laughing bine inteles...cred ca tuturor le place si cred ca e cea mai ascultata melodie din ultimul timp si care mai e si in topurilaughingthinking

| LuisEdward a răspuns:

Nu

| duscha a răspuns:

Da eu una o ador:X:X:X

| ForgottenNobody a răspuns:

Imi place, dar nu extraordinar de mult.

| lorycykcl a răspuns:

Da

| ellastupidlove a răspuns:

O daaa :X:X
ceeaa mai tare :*:*

| Amelia_2902 a răspuns:

Sincer versurile si mesajul este frumos si imi place si cum canta Rihanna dar nu prea inteleg ce cauta Eminem pe acolo ca nu prea isi are locul dupa parerea mea.

| anonim113 a răspuns:

O ador, o am pe telefon si pe MP3 si o ascult zilnic.

| ilovemusic5353 a răspuns:

Yeah... e tare!