| GabiiHaș a întrebat:

Va place melodia?

http://www.youtube.com/watch?v=3yUemeoDDnQ

sunt nebuna dupa ea \:D/

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Tu esti nebuna dupa ea...eu sunt mort dupa ea! happy

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu.Chiar nu-mi place.Am postat un comentariu pe youtube la piesa asta şi au sărit toţi cu gura pe mine şi cu o engleză stâlcită că nu ştiu ce-i muzica.Le-am spus "Freddie Mercury bless you all", şi am plecat...şi ştii ce? încă nu-mi place.

| Downfall a răspuns:

Asta nu e muzică, e un rahat

| GusWaters a răspuns:

Ma enerveaza.O asculta acum toti cocalarii si se rup prin cluburi pe ea,ca e la moda,dar daca o sa-i intrebi peste un, nici n-o sa-si mai aduca aminte de melodie.E un fel de manea, doar ca in portugheza.

| Gorath a răspuns:

Oribila.

| ioanamaria56 a răspuns:

Sunt super-super-super-super-super moarta dupa ea!