| inna a întrebat:

Va place melodia?
http://www.youtube.com/watch?v=pBI3lc18k8Q

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Daaa:XChiar astazi mi-a trimis-o prietenul meu "dedicatie":X

10 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Glumesti?
O adorlove strucklove struck
E chiar superba.
O ascult zilnic, chiar e foarteeee reusita.
Chiar ii intreb pe multi " iti place? asa-i ca e foarte tare?love struck" laughing
Chiar a avut succes cu aceasta melodie day dreaming.

| hax0r a răspuns:

Http://www.gametrailers.com/user-movie/snl-dear-sister/57650 e doar remixul de la piesa asta din skit. Nu

| hax0r a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ay8fE6B_a0g#t=3m0s varianta originala. Asa fac o parte din negri care se dau mari artisti. ciordesc o piesa originala, ii modifica pitchul pun niste beaturi de umplutura amestecate cu smiorcaieli and voilla. un rahat stralucitor.

| adydassler a răspuns:

E super piesawinking

| Zâmbărici a răspuns:

Doua cuvinte:E superba!big grin

| GnnAndra a răspuns:

Ohh daaaaaaa! E superba melodiawinking. Ai gusturi bune smug kiss

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

O iubesc love struck

Ii o super melodiewinking

Imi place enorm kiss

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sincer nu...laughing

| AndreeA_4571 a răspuns:

Da, imi place!
E foarte reusita, tocmai de aceea este si in top.:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar de unde ai luat-o imi spui plz