| Asdffd a întrebat:

Va place melodia :

http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U

Ew o besK` :X:X

11 răspunsuri:
| Am Muzica In vene a răspuns:

E tare melodia, mai ales ca e gen hip-hop.big grinbig grin...si sunt fan Eminem

| Deyutza a răspuns:

Da! Am auzito de vreo 2 ori... e si in top desi a aparut doar acum! Super! E faina acolo cand zice rihanna :*:* i_love_you_rihanna!

| lovenotsex a răspuns:

Calumea melodia cu 2 dintre cei mai tari artisti...

| Glamour612 a răspuns:

Super tare mellove strucksi eu o adorday dreaming

| getwildro a răspuns:

E super, intr-adevar

| Babyk3yk3y a răspuns:

Ee super! imi place foarte mult. o am mp3. si e preferata mea. o ascult incontinu. dar imi place foarte mult si videoclipul. e taRre!

| PaulaPSM a răspuns:

O dah:Xe sooperba:Xo ador:X

| Messyhair a răspuns:

Melodia este superba, si o ascult cu mult timp dinainte sa apara videoclipul.Combinatia este exceptionala. Vocile superbe.Versurile,nu mai zic!
Ador melodia aceasta.La momentul de fata este preferata mea.

| xSoaked a răspuns:

Nu imi place rapp-ul lui Eminem ( imi place doar rapp-ul catorva negri ) iar Rihanna mi se pare o nesuferita DAR melodia asta e chiar tare XD

| NicRazvan a răspuns:

E super Tare!

| TiffanyxSxColor a răspuns:

Buna! Da melodia asta e foarte tare!love struck Imi place la nebunie!love struck Mai ales videoclipul! E foarte tare! love struck O am si pe telefon si in calculator! O ascult mereu!love struck Chiar fac o echipa foarte buna Rihanna cu Eminem!love struck Sunt foarte tari.

Xoxo.