| ZoOzOLe a întrebat:

Va place melodia lu' p! nk f**king perfect? argumentati! funda...

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Este mult prea geniala! Mai ales videoclipul cand fetita aia mica batea un baietel si cativa ani mai incolo era indragostita de el si il privea de la geam:X Si mai mult explica viata unei adolescente care vrea sa exprime ce simte si mama ei ii interzicebig grin... apoi multi multi ani mai incolo aceasta se exprima prin arta ( dupa multe defecte pe care le ignora...si dupa ce vroia sa fie ca celalalte fete). Dar mai ales la sfarsit cand se casatoreste cu acel baiat si au o fetitahappy e prea incantatorbig grin si versurile se imbina perfect

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da
fata de tampeniile din ziua de azi, asta mi se pare in regula.si baremi transmite un mesaj ...ca mai toate melodiile lui pink de altfel!
.ea si eminem, mai fac melodii din suflet in ziua de azi!

| haifisch a răspuns:

Pe planeta asta exista mai multi prosti decat oameni.

| pufocila a răspuns:

Da,este superba, o ador, cele din ziua de azi nu pea au acel ceva special!
Si nu spun asta doar pentru funda dar imi dai plz ca nu am nici una!sad

| marina11 a răspuns:

Da.e in regula...doar ca are un titilu asa nu inseamna ca e si urata.dar asta e REALITATEA!

| deea4tpu a răspuns:

DA! E o piesa buna, reprezinta o poveste de viata, o poveste a multor adolescente (un astfel de caz cunosc si eu), pe mine m-a facut sa imi dau seama cate'va lucruri! P! nk este mult mai buna decat Lady Gaga sau multe alte asa zise "artiste" care canta doar asa, pentru. a se face cunoscute si a castiga ceva bani pe prostia oamenilor! Toata stima pentru. P! nk!