| SuperMagicSmile a întrebat:

Va place melodia lui Katy Perry feat. Timbaland-If we ever meet again? Dar videoclipul? Daca nu l-ati vazut inca uitati-va aici;

http://www.youtube.com/watch?v=IKjDpbrVyb0

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E super. Imi place mult.

| adi4ever a răspuns:

E super specific katy eu sunt fac nu dau pe spate cu melodia da e mf

| adi4ever a răspuns:

Fan... am apasat din greseala pe claughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Imi placelove struck

| Shery a răspuns:

Katy Perry fan here big grin love struck E dusa rau tipa laughing

| lauryndacool a răspuns:

E frumusica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru postare. Nu am auzit-o pana acum laughing, dar este misto. Specific Katty Perry. Desi nu sunt fana, mi-au placut cateva melodii ale ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place la nebunie o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da