| pwp a întrebat:

Va place melodia pe care rihanna o canta impreuna cu eminem? eu o ador!

Răspuns Câştigător
| dyna_1486 a răspuns:

Da:X
e ca si cum s-ar completa unul p celalalt:X, ma refer la voce...in alt mod.nu pot sp eu.in orice caz, e super tare piesa lor:X

12 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Si eu o ador pacat ca nu a aparut si videoclipul la noi in tara. Love the way you lie este mult mai reusit decat rude boy cel putin asa cred eu

| Ruxiii a răspuns:

Si mi'e'mi place :X
Si videoclipul e destul de resit.
Mi'e imi plac partile in care canta Rihanna...si versurile de asemena sunt bestiale :X

| PisssiMicc a răspuns:

Si mie imi place la nebunie

| Nirvana a răspuns:

Da. Si mie imi place love struck Este minunata.

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Plashe multkiss

| alerxandra a răspuns:

Da

| Selena54 a răspuns:

Si mie imi place piesa :X

Dar a aparut videoclipul pe mtv, kiss tv si mai multe

| claudica a răspuns:

O iubesc de cateva zile numai asta ascult pur si simplu cred ca e cea mai buna melodie scoasa de rihanna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o adorrrrrrr; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunielove struck
o ascult zilnichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place videoclipul pentru ca apare si megan fox love struck