| Rukhsandra a întrebat:

Va place melodia Uncrainei la Eurovision http://www.youtube.com/watch?v=NT9GFoRbnfc&feature=fvw? Ce parerea aveti? Eu cred ca tipa are o voce minunata :)

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu efectiv o ador! love struck love struck love struck
Nu ma pot satura de ea nicicum, o ascult aproape NON STOP! big grin love struck thumbs up Supebra voce - puternica, curata, placuta, iar piesa -deosebit de frumoasa si cu un mesaj foarte important de transmis! applause Interpretarea si ea de nota 20! big grin applause
E geniala! love struck applause

| Rukhsandra explică:

Tipa chiar are voce si e printre preferatele melehee hee

| gabriela007 a răspuns:

Are o voce puternica, si un mesaj de transims, clar si adevarat.

| Alexandra. a răspuns:

Foarte, foarte misto canta tipa!batting eyelashes

| unknownn a răspuns:

Nici-o melodie nu imi place de la eurovision toate sunt prost gandite...foarte naspa mai ales cea a germaniei(E CEA MAI NASPA MA MIR CUM A AJUNS PE 1)

| ancutsa410 a răspuns:

E foaina melodiabig grin

| AndreeA_4571 a răspuns:

O am si in PC insa imi place doar vocea nu si melodia...pana la urma tot a noastra e mai frumoasa.
:>
http://www.youtube.com/watch?v=dF5r7Cv_bRU

| Licurici_2296 a răspuns:

Imi place. Suna foarte bine. Si tipa canta bine. Cica a deschis o scoala de muzica la 18 anihee hee

| Query a răspuns:

Mie una mi-a placut foarte mult melodia ucrainei si chiar fata avea o voce foarte reusita...winking

| So Good a răspuns:

E marfa melodiawinking

| adry_4721 a răspuns:

Crezi bine fata chiar are voce.

| aly1999 a răspuns:

Si eu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o melodie pe gustul meu, dar cu siguranta este una destul reusita si, de asemenea, bine interpretata live(ceea ce conteaza foarte mult).