| XηαтѕυмєX a întrebat:

Va place muzica asta? Ca eu o adorr:X:X Dar nu inseamna ca daca e veche nu se mai asculta :D. Deci sa inceapa comentariile :-w =]]``:X:X http://www.youtube.com/watch?v=lksbmopaovs&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Suuuuuperlove struck

5 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Daca tu numesti asta muzica veche [daca imi amintesc bine Bring me to life e din 2003] nu stii ce inseamna "veche" big grin.
Banuiesc ca si tu esti o "rockerita" de duzina.

| AlexDamacus a răspuns:

Da chiar e faina>

| XηαтѕυмєX explică:

Eu la "veche" am vrt sa zic PUTIN mai veche dar nah daca m`am grabitwinking

| XηαтѕυмєX explică:

Sh apropo eu nu sunt o rockerita. Mie doar muzica asta imi place din categoria rock frustrated

| Bogdanux a răspuns:

Asta-i muzica veche? Ma faci sa rad.