| MissJupiter a întrebat:

Va place My Chemical Romance?

Răspuns Câştigător
| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Am avut şi eu o perioadă în care eram innebunită după ei, acum însă...mai puţin, cu toate că mai am în playlist câteva melodii de-ale lor.

3 răspunsuri:
| DreamAutopsy a răspuns:

Da.
Se scrie "My Chemical Romance"

| AG a răspuns:

Se scrie "Romance" btwhee hee
Siiii da. Ii ador. In toamna se fac 6 ani de cand ii ascult. Wow, inca nu cred ca cineva a pus intrebarea asta, dar nu a pus si "sunt ciudati, sau nu au treaba cu muzica" dupa. I love you dudelaughing. Sunt formatia mea de suflet:X:X [cred ca poti vedea asta si din avatarlaughing]
Imi plac toate albumele, stilul unic, versurile...tot. Sunt geniali:X

| MissJupiter explică:

1 de unde este intrebarea asta? cred ca cineva a intrat in contul meu si a pus-o 2 cum fac sa o sterg? 3incetati sa imi spuneti cum se scrie stiu si eu engleza mai bine pentru ca la mine este limba materna. am dat o petrecere cu prietenele si cred ca una din ele a intrat de pe pe laptopul meu! si oricum este scris bine! dar voi care de abia stiti si voi sa spuneti 2 cuvinte in engleza va credeti destepti si incercati sa corectati ce este corect deja :O :O