| anonim_4396 a întrebat:

Va place noua melodie a baietilor de la JLS?;;):X
http://www.youtube.com/watch?v=PiMMuC83EPI&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Da...foarte mistooo.:X
Parca iti da un sentiment de fericire...sau nu stiu cum sa zic laughing.
Multumim.

15 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Sunt fan JLS.

daniela
| daniela a răspuns:

E superba

| selef a răspuns:

Suportabila.

| DeMentaa a răspuns:

E super tare imi trezeste spiritul

| deleuandrei a răspuns:

E ffffffffff fffffffffff super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii zuperrrrr melodia... dar altele mai noi...crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui asa ca este cea mai frumoasa melodie? sunt un fan mare JLS, tu esti?love struck kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super mel si la fel si baietii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au aprut si melodii mai noi d la JLS one shot si crazy for you.si melodia everybody in love e super... da are dreptate iti trezeste un sentiment de fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e super mai ales aia everybody in love imi place la nebunie trupa dar nu stiu cum ii cheama tu stii? daca da atunci sa imi raspunzi ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oo ce faina ii da si baietii "JLS" :X toate melodiile lor is faine...:X :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu am vazut da pot sa-mi spui cum ii cheama pe baieti si unde sunt in acest moment si sai dai idul meu andreea.andrea15 te rog din suflet

| didi_4018 a răspuns:

Ii super tare