| inna a întrebat:

Va place noua melodie a lui Anahi?

http://www.youtube.com/watch?v=bYxNoqLf3Zw

Răspuns Câştigător
| CatGirl a răspuns:

Ooo, daa... smug Un look bestial!
Sper ca pe viitor Anahi sa aiba foarte mult succes.
Sincer, imi pare rau ca s-a destramat trupa RBD, dar asta e...Anahi the best!

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Draguta. Dar tot melodiile RBD sunt mai frumoase.

| CatGirl a răspuns:

SkilleT: Nu toti suntem de aceeasi parere, mie imi place de Anahi.

| SweetCandy a răspuns:

Mi se pare mie sau are ceva din Lady Gagathinking sincer, nu-mi place, poate clipul sa faca furori fiind ceva mai "grotesc" laughing insa melodia nu mi se pare ca atrage prin ceva anumebig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place.

| Slavic a răspuns:

Buna.

Pai intrebi daca e misto doamne e cea mai super melodie pe care am vazut-o vreodata e foarte fain.

| Katiee^^ a răspuns:

E draguta, dar nu se compara cu ce era RBD sad.

| Katiee^^ a răspuns:

@LadyCaty: no talking dulce the best laughing!

| Minty a răspuns:

Da! Este o melodie destul de frumoasa dar in comparatie cu oricare dintre melodiile trupei RBD(trupa mea preferata) este zero! si sncer imi pare foarte rau ca s-au despartit
dar macar maite are succes!

| Kidu a răspuns:

Draguta, doar ca e ceva in gen Disturbia-Rihanna.sad

| Tabii. a răspuns:

Mi se pare draguta dar ca videoclipul e oribil.

| BiiBiis a răspuns:

E cam o copie de-a lui Rihanna si Lady Gaga ( ma refer la miscarile ei.)

| Ionelarebela a răspuns:

Da e f frumoasalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! chiar sunt impresionata ...nu, nu imi place deloc. Inainte, imi placeau tare mult cei de la rbd(eram si eu mai mica.) dar acum dupa ce s-au despartit, nici nu vreau sa mai aud de nici unul dintre eibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este marfa melodia chiar imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place... dar totusi imi este dor de RBD!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce videoclip?thinking K-re mel? Ce look nou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar care e noua melodie ma rog?

| bionsecool a răspuns:

Sincer nu ma prea incanta deoarece melodia nu este genul meu dar este destul de draguta.

| nicoleta211 a răspuns:

Imi plac quero si me hipnotizas dar mi delirio e urata