| cristinuka_8768 a întrebat:

Va place/ Nu va place formatia Tokio Hotel? Dc?

Răspuns Câştigător
| spad3r a răspuns:

Imi place, dar prefer Linkin Park big grin

10 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Da ii adorr :x

de ce?
Pt ca sunt ei, iubesc trupa de cand sunt o mare fana adica din 2007 :)... ahh doar doua covine : ii iubesc!

Tokio Hotel 4ever!; x

pentru fanii TH : http://zumzyth.blogspot.com/ :x :>

| dragutza a răspuns:

Imi place la nebunielove struck pentru ca au niste melodie superbe, bill chiar are voce, sunt si draguti!:d

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Imi placebig grin
Imi plac enorm melodiile vechi(gen ready set go.schrai.beichte.rette much etc)
Iimi placea foarte mult cum aratau inainte.acum si'au schimbat look'ul.imi e dor d cei vechisadsadsad

| RoseNightmare a răspuns:

Mie una imi plac f. f. f mult:]
Pentru ca in general imi place muzica rock si pentru ca imi plac cantecele lor.:]
Plus ca toti arata foarte binebig grin
In special Tomsmug

| razvy_4334 a răspuns:

Mie imi place de Tokio Hotel, deoarece canta frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Pentru ca :Ewww. sper ca te-am ajutat :*

| Caricatură a răspuns:

Ce sec... poate imi plac, poate nu, dar depinde daca iti plac tie, doar e parerea ta, tu esti stapana(banuiesc) mintii tale.Nici un raspuns de pe TPU nu decide pentru tine(daca taceam, nu mai eram filosoftongue)Succeswinking

| bianca_9810 a răspuns:

Imi plac ffffffffffffffffffff mult::X:X:X:X:X i'm in love with bill:X
De ce?
pentru ca canta si arata ff bine:X:X.

| psihoolove a răspuns:

Idem spad3rbatting eyelashes. imi place muult muult de tot formatia(in special bill si tom:X)dar prefer linkin parca:X

| Anca_2893 a răspuns:

Cum sa nu-mi placa Tokio Hotel e formatia mea favorita! De aceea caut e-mailul lui Bill Kaulitz in draci si nu-l gasesccrying Binenteles pe al lui nu pe cel al fanilor luioh go on