| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Va place videoclipul piesei Alejandro? De ce?

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Melodia e o prostie, dar videoclipul e super si ideile lui Lady Gaga si Stephen Klein(regizorul) fac impreuna niste videoclipurinemaipomenite.Ideea e ca tipii aia cu ciorapi din plasa erau in armata unde fara femei au devenit Homosexuali.Ai observat ca in cele 9 min. Lady Gaga vrea sa ii posede, si mai la final ea este calugarita intr-un costum de latex, si sunt sigura ca faza asta va naste 1. 000. 000. 000 de controverse.

| Bodo a răspuns:

NU si cred ca e a cincizecea intrebare despre clip pe care o vad in ultimele 24 de ore! USE SEARCH!

| εїз Ir εїз a răspuns:

Nu, in niciun caz nu'mi place.LaDy GaGa de obicei este foarte exagerata.ACest videoclip este prea satanic si de aceea iti dau acest raspuns. Funda?:*
.

| Derye a răspuns:

@Irina: Da'mi un motiv pentru care este satanic. Are vreo legatura cu satana? Daca esti gay esti satanic?

Sunt de acord cu 110, melodia nu e cine stie ce, dar videoclip-ul este bestial. Daca nu ai mai vazut asa ceva, inseamna ca nu e bun?
M'am abtinut sa nu va fac prosti, dar se pare ca chiar sunteti.

| Petronela a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu

| c8ilcopac a răspuns:

E najpa... lady Gaga arata ca o muscalaughing chiar imi pare rau pentru eastraight face s-a schimbat atat de mult...
ce frumoasa era cand a lansat videoclipul just dance... si cum arata acum :-&