| tomastetta a întrebat:

Va place violetta? Cu cine credeti ca ar trebui sa formeze un cuplu(din film) cine face parte din grupul bun? cum ii cheama? dar cei rai?(in film)si cum ii cheama pe tomas leon violetta ludmila(in realitate)? primul care raspunde corect la intrebarile3, 4,5,6primeste garantat funda.daca va plac aceste intrebari sau nu spuneti-mi si voi mai pune si voi mai oferi funde. daca doriti informatii despre orice legat de film sau recomandari spuneti-mi. sper sa devenim prieteni(pe TPU)amici

2 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Tu ce naiba faci? Vinzi funde? Sa inteleg ca ai pana la 14 ani ca esti fan asa infocat.
Pe langa asta, pe cine naiba intereseaza toate prostiile pe care le-ai intrebat acolo? E greu sa dai search pe Google sa afli singur/a.

| JaneTheKiller a răspuns:

Cauta pe net.
nu imi place violetta imi pare rau.