| tpuguru a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Vreau sa imi downloadez pe gratis melodia " Tic tac on the clock", de Miley Cyrus.(vreau sa mi-o pun pe i - pod). Imi puteti recomanda un site de unde pot descarca melodia?

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

O poti lua gratuit de pe youtube iti trebuie doar un program de downloadat acesta se numeste Free YouTube to MP3 Converter e foarte simplu de folosit

12 răspunsuri:
| adydassler a răspuns:

Scrie pe google miley cyrus tic tac on the clock download free si iti arata de pe ce site o poti descarca bafta

| Pisiii :x a răspuns:

Intra pe youtube si copie linkul de sus... apoi intra aici http://www.video2mp3.net/ si dai paste...ast 2-3 secunde si dai download.')

| Puiutz a răspuns:

Dar melodia e cantata de cantareata Kesha si se numeste Tik Tok. Precis te referi la acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=qaSwBtxy-q4 dar sunt doar poze cu Miley. Nu ea canta melodia:D.
O poti descarca de aici http://fisierulmeu.ro/650N4BLNVBCA/Kesha-Tik-Tok-mp3.html dai download si gata:*.

| tpuguru explică:

Va multumesc tuturor! Toti ati dat raspunsuri bune!(am reusit sa mi-o pun pe i - pod)

| myha_8284 a răspuns:

Incearca sa descarci melodia de pe www.fisierulmeu.ro vezi daca o poti gasi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga foloseste lime wire ca nu-i greu: doar downloadezi lime wire si dupa ce-l instalezi downloadezi melodia si o muti pe i-pod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu melodia pentru fundita

| thegreatgatsby a răspuns:

Mai Lady Gaga, mai... melodia se numeste 'Tik Tok' si o canta Kesha, nu Miley Cyrus.
fisierulmeu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pefor shared.com

| ade_5205 a răspuns:

E ok