| draganmanager90 a întrebat:

Va rog care este numele real al lui Tara tipa care a cantat alaturi de Liviu Hodor? Pe unde pot gasi mai multe detalii desprea ea interviuri etc.Ea are legatura cu Tuurcia. Funda pentru cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Http://zeustv.ro/......eata-a-de/
http://www.codrosu.ro/exclusiv-interviu-cu-talentata-cantareata-tara/

"Am o curiozitate, dacă-mi permiţi, spune-mi, te rog, Tara este numele tău adevărat sau cel scenă?

Salut! Oana este numele meu real, dar Tara mi se spune de mult timp. Aşa îmi spuneau prietenii, aşa îmi spuneţi acum şi voi"