| EUSIATIT a întrebat:

Va rog cine ma ajuta? este u n cintaret care a fost in America,, Bordea sau ceva de genu. a fost si la Tv invitat dar nu stiu exact [cinta o melodie despre strainatate /. Ajutoor. astept,, merci

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este vorba despre Petrica Americanu'
Cu prietenie, http://sp2.ro/ad9a80

| EUSIATIT explică:

Precizez ca nu este vb despre Petrica Americanul. incepe cu B. am specificat si in intrebare. [boredea sau borlea. dar nu mai stiu cum ] cinta melodii despre cit de greu e in strainatate etc etc. va rog poate stie cineva.