| alee2011 a întrebat:

Va rog dati`mi un link de unde sa descarc melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=PmF-gDmpBcA&feature=playe r_embedded#at=70
vaa rogg...super funda!
daca gasiti tot albumul ...care se numeste "Viata mea"

3 răspunsuri:
| Elenna_4537 a răspuns:

Http://www.trilulilu-download.com/.

Prima data intri pe "www.trilulilu.ro" si dai la " cautare " si scrii numele melodiei dorite, apoi dai pe ea si copiezi linkul si il pui pe site-ul de ti l-am dat mai sus.
Nu sunt virusi deloc.Asa imi iau eu toate melodiile. Sunt foarte multumita de acest program.

Si in caz ca mai vrei unul downloadeaza de pe google urmatorul program:Trilulilu Downloader [ se procedeaza la fel ca si la acel site, procedurile sunt cam la fel ].

Pa-pa.
Sper sa te ajute.