| luvisluvbby a întrebat:

Va rog din tot sufletu. daca stiti melodii frumoase triste de dragoste. incat sa te simti in largul tau cand le asculti cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=NWdrO4BoCu8 daca stiti va rog sa imi spuneti-mi si mie. am o stare foarte proasta si vreau sa ascult muzica :((! [ dau si fundita!] :X :*

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Europe-Carrie
Scorpions-Still Loving You
-Believe in love
Sonata Arctica-Tallulah
-Last Drop Falls
-The Misery
-Letter to Dana
-Shy
Aerosmith-I don't wanna miss a thing
Queen-Too much love will kill you
-Love of my life
-The show must go on
Nickelback-Far Away
-Never gonna be alone
-I'd come for you
Lifehouse-Hanging by a moment
-You and me
Hinder-Without me
-Lips of an angel
-Better than me
Sum41-With me
Linkin Park-Shadow of the day
-Valentine's Day
The Red Jumpsuit Apparatus-Your Guardian Angel
Take That-Rule the world
3 Doors Down-Here Without You
-Landing in London
Three Days Grace-Lost in you
-I hate everything about you
-Last to know
-World so cold
Green Day-Wake me up when september ends
-21 Guns

Pace!(fiti seriosi, prea mult majuscule?! nu sunteti in toate mintele?@LoveisForFree, scuze pentru idiotenia robotului)

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Daniel_2910 a răspuns:

Bliss wish you were here, e super