| BELIEBERing a întrebat:

\va rog e puteti sa imi dati cele mai multe date despre iulian selea?

2 răspunsuri:
| Nope23 a răspuns:

Iulian Selea este in aceaiasi scoala cu mine, la scoala nr 5 Pitesti. Joaca fotbal toata vara si nu are un vocabular prea frumos. Nu invata foarte bine si nu ia note foarte mari dar este un baiat de treaba.

| Anonima5550121 a răspuns:

Si eu merg la aceeasi scoala cu el si il vad foarte des si pe afara dar e un ingamfat fara pereche si sta numai cu pitipoance