| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi faceti un top(daca se poate de la 5 in sus) cu cele mai sexy melodii rock.Imi trebuie pentru o ocazie speciala.Multumesc antincipat

3 răspunsuri:
| justme94 a răspuns:

Nu sunt nici manelist, nici cocalar, nici ''popalar''. Am ascultat la rock fm acum cateva zile, citez: ''Top 10 al celor mai sexi melodii'' printre care se aflau :Rammstein-Das Model si Danzig-She rides. Ma gandeam ca exista oameni in cunostinta de cauza happy Obisnuieste-te sa nu mai judeci oamenii aiurea.