| euangel a întrebat:

Va rog frumos stie cineva cum se numeste melodia de la cameleonii cand se termina episodul? de o arata pe valentina :X:X:X imi place melodia o vreau nu e cu vocal, e doar melodia. daca ma poate ajuta cineva va rog macar sa imi spuneti cum se numeste nu neaparat sa mi-o si dati.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut de ceva timp dar nu o gasesc deloc.:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut. dar nu o gasescsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o cautsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap si eu o cauta... off! ma gandeam ca totusi o stie cineva da pauza...

| Lavy_4392 a răspuns:

Belinda - Sal de mi piel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum se numeste ...se numeste cameleones. cautati pe net...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu gasesc nici macar o melodiecrying((at wits' end... daca aveti careva va rog nu ezitati sa ma contactatibig grin merci! ana_rebela_eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda

| bulbazar99 a răspuns:

Cred ca asta e... e si cu vocal, e de la inceputul filmului.
Belinda_Sal De Mi Piel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste belinda-sal de mi piel cred ca asta este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda - Sal de mi piel asa se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete foarte sinplu se numeste toata echipa cameleonii asta e raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica se numeste por favor quiereme-grupo cameleones
am ascultat-o si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la cameleoni se numeste Sal de mi piel si o canta belinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal de mi piel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda-sal de mi pielhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna melodia se numeste:Cameleonii - Belinda - Sal de mi piel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Belinda sal de mi piel