| DeMentaa a întrebat:

Va rog frumos ziceti-mi si mie muzica house techno rock pop si usoara.
cele mai frumoase primesc fundita.

Răspuns Câştigător
| Raul a răspuns:

Uhhh pophee hee... michael jackson si aici incepe lista:billie jean, butterflies(pentru porumbei), spechless(tot porumbei), ghosts, is it scary si you rock my world
in sfera rock-ului se incadreaza:prodigy:invaders must die, spitfire, fire starer, omen, wake the f**ca up(nu mai nu-s injuraturi in melodie)si minunata vodoo people cat si remixul ei minunat
dar in caz ca esti mai pe rock adevarat iti recomand matelica si ACDClaughing
si la celalalte mai sunt in pana de melodiihappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:JBNTfle6AMIJ:...clnk&gl=ro