| cristina4love a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati. Caut o melodie indiana. Stiu doar clipul, era vorba despre o fata oarba care si era ingrijita de un baiat. Aceasta era la spital in recuperare. E foarte putin ceea ce stiu dar nu-mi mai amintesc cum se numea. Daca ma poate ajuta cineva. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e Cristina? http://www.youtube.com/watch?v=KbAjm_eZoyE

7 răspunsuri:
| Iulia_2191 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DtZm5D3vmXo

kiss- because i am a girl mai mult ca sigur asta e:P

| lucib a răspuns:

Este vorba de videoclipul:drama a doi indragostiti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu arash-pure love
http://www.youtube.com/watch?v=7oHObnP1sGE
dar nu cred ca asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii shivanei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar ca e din filmul indian '' ochii shivanei'' primul film indian pe care l'am vazut cand aveam cativa anisori, si de atunci m-am indragostit de india si de bollywood.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se numeste lumina ochilor mei