| MalinaH a întrebat:

Va rog sa imi dati cat mai multe povesti de groaza intamplate la scoala sau sa fie despre scoala.

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Anu` trecut m-am apucat eu cu inca vreo 4 colege sa facem "spiritism". Aveam un lantz care ziceam ca este un pendul laughing
Ne-am asezat in spatele clasei, intr-un colt si cica am inceput sa "punem intrebari cuivaaaa..." laughing
Ciudat era faptul ca dupa toata treaba asta, locul unde am facut noi, a deveint rece... si peretele la fel...
laughing

Sfarsit.