| griffindolph a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cine canta melodia asta ( scuze pentru calitatea sunetului )http://yourlisten.com/channel/content/16900760/cum_se_nu meste_melodia

3 răspunsuri:
| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Salut! nu am inteles prea mult ce se canta acolo dar daca imi spui versurile probabil ca mi-asi da seama.

| griffindolph explică (pentru WeWillSeeAgainInHell):

Cred ca zice: lead the way...I'm ready for murray. Mai mult nu inteleg nici eu

| griffindolph explică:

Singurele versuri care se inteleg sunt : lead the way...I'm ready for murray